info@ventsan.com |   (212) 504 81 00 |   (212) 504 8188

Duvar Tipi Yer Konvektörü

Duvar Tipi Yer Konvektörleri ;


Isıtma sistemleri arasında en estetik ve dekoratif olanıdır. Radyatörle ısıtma sistemlerine göre daha verimlidir ve homojen ısı dağılımı sağlayan ideal ısıtma sistemlerine örnektir. Yüksek düzeyde konfor sağlar ve toz toplayacak yüzeyi yoktur. Tüm ısıtma sistemlerine entegre edilebilir. Konvektör standart olarak gümüş eloksallı olabildiği gibi, istenilen ral renklerine boyanabilmektedir. Odanın tüm duvarlarını estetik olarak kaplayan konvektör, ortamın ısı kaybına göre yalnızca ısı kaybının yüksek olduğu duvarlarda ısıtma yapabilir.
Duvar Tipi Konvektörler, zeminde konvektör montajı yapacak kadar mesafe olmadığı durumlarda kullanılmak üzere imal edilmiştir. Duvar Tipi Konvektörlerde bakır boru alüminyum kanatlı serpantin kullanıldığı için radyatör sistemlerine göre daha verimlidir. Nemli olmayan ortamlarda kullanılmaktadır. Isıtma, elektrikli rezistanslar ve tanjansiyel fan ile sağlanmaktadır. Kolay kullanım sağlanır 230V direk bağlantıya hazırdır. Özel bir kurulum gerektirmeden tak/çalıştır sistemiyle direk uygulamaya hazırdır. Konvektör sonları ile iç ve dış köşe dönüşleri için estetik parçalar dizayn edilmiştir.

Kolay kullanım sağlanır; 230V direk bağlantıya hazırdır. Özel bir kurulum gerektirmeden tak/çalıştır sistemiyle direk uygulamaya hazırdır. Diğer tiplerde olduğu gibi eloksallı veya istenilen renkte boyalı lineer menfezler kullanılabilir. Tanjansiyel fan tarafından aşırı ısınması engellenen elektrikli rezistanslar vasıtasıyla ısıtma sağlanır. Cihaz, ısınma termostatları vasıtasıyla termal koruma altındadır. Çift hızlı fanlarla konfor ortamı ve cihaz koruması sağlanır. Elektrikli Isıtıcılarda, aşırı ısınmaya karşı otomatik koruyucu devre elemanı bulunmaktadır. Standart olarak paslanmaz rezistanslardan oluşmaktadır.