info@ventsan.com |   (212) 504 81 00 |   (212) 504 8188

Yükseltilmiş Yer Lineeri

Yükseltilmiş Yer Lineerleri Nedir ?
Yükseltilmiş Zemin Döşeme Sistemi Modülerliği ve Pratik uygulaması sonucu, maliyeti düşük kullanım alanı yaygın olan, altyapı tesisatlarına gerekli alanı ve müdahale edilebilirliği pratikleştirmeyi amaç edinen bir sistem bütünüdür. Yükseltilmiş Döşeme Sistemi çalışma alanlarınızı istediğiniz şekle sokabilecek pratiklikte ve uygun maliyette olması nedeni ile tercih edilebilir sistemlerin başında gelmektedir.
Yükseltilmiş Döşeme, bina betonarme tabanı üzerinde ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturarak aradaki boşluğun mekanik, elektrik, havalandırma tesisatlarına ait boru, kablo ve kanal gibi malzemeleri mekan içerisinde herhangi bir yıkma, yeniden yapma gibi zaman ve para kaybına yol açan inşai işlere gerek kalmaksızın istenilen noktaya hızla ulaştırılmasına olanak sağlayan bir yapı malzemesidir.

Yükseltilmiş Döşeme-Zemin Uygulama Alanları
Yükseltilmiş Zemin Döşeme Sistemleri günümüz modern yapılaşmasında iş merkezi, ofis, katları, banka binaları, bilgi işlem merkezleri, labaratuarlar, alışveriş merkezleri, ups odaları, scada odaları, fuar alanları, telefon santral merkezleri, kontrol odaları, sistem odaları, otomasyon merkezleri, sinyalizayson odaları showroomlar, üniversitelerde ve benzeri birçok alanda flexible kullanım ve mimarlara tasarım olanağı sağlayan ve kullanıcıların estetik beklentileri ile teknik ihtiyaçlarına fonksiyonelliği ile cevap veren bir sistemdir. Uygulama alanlarından bazıları;Yükseltilmiş Döşeme-Zemin Sistemlerinin Avantajları;


  Modüler Yapı
  Estetik Görünüm
  Kolay Temizlik
  Isı Yalıtımı
  Kolay Müdahale
  Görüntü Kirliliğini yok etme
  Yüksek Yük Dayanımı
  Montaj Kolaylığı
  Antistatik (statik elektiriği deşarj eder)
  Estetik Yüzey Kaplama Seçenekleri